منچستر کنار دریا مورد توجه منتقدان فیلم ونکوور

به گزارش مجله هدیه، روزنامه بانی فیلم: فیلم منچستر کنار دریا که تاکنون در بسیاری از فهرست های سینمایی بهترین فیلم های سال جای داشته، در راس انتخاب های حلقه منتقدان فیلم ونکوور کانادا جای گرفت.

منچستر کنار دریا مورد توجه منتقدان فیلم ونکوور

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به نقل از هالیوود ریپورتر، در حالی که منچستر کنار دریا بیشترین نامزدی را از حلقه منتقدان ونکوور کسب کرد، فیلم مهتاب ساخته بری جنکینز و لالالند ساخته دمین شازل نیز صندلی های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

دیروز آدینه اعلام شد منچستر کنار دریا برای کسب عنوان بهترین فیلم سال با مهتاب، که چهار نامزدی کسب نموده، و لالا لند که سه نامزدی کسب نموده رقابت می نماید. همه این فیلم ها در بخش بهترین کارگردانی هم نامزد شده اند. در عین حال رقیب بعدی آنها رسیدن ساخته دنیس ویلنوو است.

حلقه منتقدان ونکوور سال پیش فیلم اسپات لایت را به عنوان بهترین فیلم سال 2015 برگزیده بود.

در بخش بازیگری این منتقدان سال جاری رایان گاسلینگ بازیگر لالا لند را در برابر کیسی افلک برای بازی در منچستر کنار دریا و دنزل واشنگتن برای بازی در حصارها انتخاب کردند تا عنوان بهترین بازیگر مرد 2016 را کسب کند. در بخش بهترین بازیگر زن نیز ایمی آدامز برای رسیدن در کنار ایزابل هوپر برای او ساخته پل ورهوفن و ناتالی پورتمن برای بازی در فیلم جکی در نقش ژاکلین کندی ساخته پابلو نرودا با یکدیگر رقابت می نمایند.

برای نامزدی بهترین بازیگران نقش مکمل در میان بازیگران مرد رقابت بین لوکاس هگس از منچسرت کنار دریا، ماهرشا علی برای مهتاب و جف بریجز برای بازی در اگر سنگ هم ببارد در جریان است و جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل نیز برنده خود را در بین نائومی هریس برای مهتاب، میشل ویلیامز برای بازی در منچستر کنار دریا و وایولا دیویس برای حصارها انتخاب خواهد نمود.

در بخش بهترین فیملنامه نیز نامزدها عبارتند از: جنکینز برای مهتاب، لونرگان برای منچستر کنار دریا و تیلور ریدان برای اگر سنگ ببارد و در بخش بهترین فیلم خارجی نیز نامزدها عبارتند از : او ساخته پل ورهوفن، خدمتکار ساخته پار چان ووک و مارن آده برای ساختن فیلم کمدی تونی اردمان.

این در حالی است که برای بهترین فیلم مستند متصدی دوربین، او.جی: ساخت آمریکا و سیزدهمین نامزد شده اند.

در بخش بهترین فیلم های کانادایی نیز سلام ویرانگر ساخته کیوان فانک با کسب هشت نامزدی به عنوان پیروز ترین فیلم کانادایی پیشتاز نامزدی در کسب جوایز است.

این در حالی است که انجمن منتقدان فیلم تورنتو اول هفته برندگان سال را انتخاب کردند و به مهتاب به عنوان بهترین فیلم سال رای دادند ومارن آده سازنده تونی اردمان را به عنوان بهترین کارگردان سال انتخاب کردند. منتقدان تورنتو جایزه بهترین بازیگر مرد را به آدام درایور برای فیلم پاترسن اهدا و در بخش بهترین بازیگر زن از ساندرا هولر برای بازی در فیلم تونی اردمان تقدیر کردند.

جایزه بهترین بازیگر مرد مکمل به ماهرشالا علی برای فیلم مهتاب و جایزه بهترین بازیگر زن مکمل به میشل ویلیامز برای منچستر کنار دریا رسید. در این بخش می توان به وحدت نظر تقریبا مشابهی بین دو گروه منتقدان ونکوور و تورنتو رسید.

البته جایزه بهترین فیلمنامه نیز به کنت لونرگان برای منچستر کنار دریا رسید.

جایزه منتقدان تورنتو در بخش بهترین فیلم خارجی زبان به تونی اردمان رسید و برای بخش بهترین مستند از متصدی دوربین تجلیل شد. جایزه بهترین فیلم بلند انیمیشن نیز نصیب زوتوپیا شد.

منبع: برترین ها
انتشار: 14 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 476

به "منچستر کنار دریا مورد توجه منتقدان فیلم ونکوور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منچستر کنار دریا مورد توجه منتقدان فیلم ونکوور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید