مشارکت بانوان در مدرسه سازی با پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من

به گزارش مجله هدیه، تهران (پانا) - معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت که پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من، با هدف افزایش آگاهی و جلب مشارکت بانوان در امر مدرسه سازی از امروز در سراسر کشور شروع می گردد.

مشارکت بانوان در مدرسه سازی با پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، فاطمه مهاجرانی با اشاره به شروع پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من، اظهار کرد: هم اکنون حدود 30 هزار نفر خیر در امر مقدس مدرسه سازی مشارکت نموده اند و در این زمینه فعالیت دارند. با توجه به اینکه 17 درصد از کل خیرین کشور را بانوان تشکیل می دهند، مخاطب اصلی و جامعه هدف این پویش نیز بانوان هستند.

وی شرح داد: با توجه به توان و پتانسیل بالای بانوان ایرانی در حل مسایل، این بار سعی بر این است که از ظرفیت این قشر در کاهش مشکل دانش آموزان مناطق کم برخوردار استفاده گردد.

مهاجرانی با بیان اینکه عواطف مادرانه به قدری عمیق است که با دیدن بچه ها، حتی اگر فرزند خودشان هم نباشد، دوست دارند از آنها حمایت نمایند و نگران آنان هستند، گفت: بانوان به واسطه نیرویی که در وجودشان نهفته است نسبت به معیشت و آینده بچه ها احساس وظیفه و مسئولیت می نمایند. این ایده از احساس خالص و پاک مادرانه نشأت گرفته است.

معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور، فعال تر کردن زنان در حوزه های اجتماعی را یکی دیگر �.ir نسبت به انتخاب استان مورد نظر و واریز مبلغ اهدایی خود اقدام نمایند؛ هزیران خوبی باشند و به ما در امر ساخت مدرسه در مناطق کم برخوردار یاری نمایند. همچنین می خواهیم مدرسه سازی را به عنوان یک موضوع اجتماعی پر رنگ تر کنیم.

مدرسه سازی حتی با اهدای یک آجر

معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور درباره نحوه مشارکت بانوان در این پویش گفت: مردم می توانند با مراجعه به سامانه های mehremadrese.ir و ajorBajor.ir نسبت به انتخاب استان مورد نظر و واریز مبلغ اهدایی خود اقدام نمایند؛ هزینه خرید هر آجر مبلغ 10 هزار ریال معین شده است.

وی شرح داد: پس از واریز وجه به حساب مجمع خیرین مدرسه ساز، با بارگذاری تصویر خود، مادر، پدر، همسر یا فرزند می توانند پوستر من هم یک مدرسه یار هستم را دریافت نمایند.

نصب کاشی یابود بر دیوار مدرسه

مهاجرانی همچنین با اشاره به امکان ساخت و نصب کاشی یادبود مشارکت نمایندگان در دیوار مدارس، اظهار کرد: در صورتی که میزان مشارکت هر فرد بیش از 25 میلیون ریال باشد، پس از واریز وجه به حساب مجمع خیرین مدرسه ساز، با ارسال نام و نام خانوادگی، یک کاشی یادبود از اهدا نماینده، به نام مادر، پدر، همسر یا فرزند در مدرسه مربوطه به این پویش نصب خواهد شد. براساس میزان مشارکت بانوان در هر استان یک دبستان دخترانه احداث خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1449

به "مشارکت بانوان در مدرسه سازی با پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت بانوان در مدرسه سازی با پویش ملی من مادرم، بچه های ایران فرزند من"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید