متقاضیان مسکن ملی از مراجعه به کافی نت ها پرهیز نمایند

به گزارش مجله هدیه، متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن می توانند یا به وسیله سامانه tem.mrud.ir ثبت نام و یا با ارسال کد ملی خود به سرشماره پیامکی 300073640 ثبت نام اولیه نمایند.

متقاضیان مسکن ملی از مراجعه به کافی نت ها پرهیز نمایند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران از فارس، معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیه ای با اعلام تمدید مهلت ثبت نام گروه دوم مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن تا ساعت 24 فردا 21 اسفند در 17 استان، سرشماره پیامکی برای ثبت نام را اعلام نمود.

بنا بر اعلام معاونت مسکن و ساختمان سرشماره پیامک به شماره300073640 است. متقاضیان طرح اقدام ملی می توانند یا به وسیله سامانه tem.mrud.ir ثبت نام و یا با ارسال کد ملی خود به سرشماره پیامکی ثبت نام اولیه نمایند.

این معاونت تصریح نموده است که متقاضیان باید پس از برطرف مشکل کرونا، برای ثبت نام در سامانه اقدام ملی به وسیله کد ملی و شماره تلفنی که از آن پیامک ارسال شده است، با ورود به سامانه، ثبت نام خود را تکمیل نمایند. بنابراین لزومی به خروج از منزل و مراجعه به کافی نت ها برای ثبت نام وجود ندارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 اسفند 1398 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 798

به "متقاضیان مسکن ملی از مراجعه به کافی نت ها پرهیز نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متقاضیان مسکن ملی از مراجعه به کافی نت ها پرهیز نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید