عکس ، کودک 3 ساله کرمانشاهی خردسال ترین شاهنامه خوان ایران معرفی گردید

به گزارش مجله هدیه، مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: کودک سه ساله کرمانشاهی از سوی بنیاد فردوسی توس خردسال ترین شاهنامه خوان ایران معرفی گردید.

عکس ، کودک 3 ساله کرمانشاهی خردسال ترین شاهنامه خوان ایران معرفی گردید

به گزارش خبرنگاران، محمد خیاط زنجانی گفت: با اعلام بنیاد فردوسی توس و اهدای لوح سپاس آنیسا درخشی کودک سه ساله کرمانشاهی به عنوان کوچک ترین شاهنامه خوان حال حاضر ایران معرفی گردید.

وی اضافه نمود: بر همین اساس در راستای ترویج هنرهای آئینی سنتی و بعلاوه تثبیت هویت ایرانی اسلامی به عنوان یکی از رسالت های کانون برای بچه ها و نوجوانان، آئین رونمایی و معرفی این خردسال شاهنامه خوان در آستانه نوروز با همکاری گروه شاهنامه خوانی سفیران سیمرغ اجرا شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان کرمانشاه توضیح داد: در این آئین که با حضور شاهنامه خوانان کودک و نوجوان و والدین آنان، شاهنامه پژوهان و ادیبان پیشکسوت استان و بعضی از مسئولین فرهنگی و هنرمندان برگزار گردید از لوح بنیاد فردوسی توس و آنیسادرخشی به عنوان خردسال ترین شاهنامه خوان حال حاضر ایران رونمایی شد.

زنجانی بیان نمود: اجرای گروهی و انفرادی به زبان های فارسی و کردی به وسیله بچه ها و نوجوانان گروه شاهنامه خوانی سفیران سیمرغ، اجرای زنده ترانه های شاد با مضمون بهار و نوروز، تقدیر از آنیسا درخشی شاهنامه خوان خردسال و تقدیر از سرپرست گروه خانم صبا عباسی به عنوان مروج شاهنامه خوانی برای بچه ها و نوجوانان از برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

لازم به ذکر است، آنیسا درخشی خردسال سه ساله کرمانشاهی از سوی بنیاد فردوسی توس به عنوان خردسال ترین شاهنامه خوان حال حاضر ایران معرفی گردیده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 اسفند 1401 بروزرسانی: 22 اسفند 1401 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 2267

به "عکس ، کودک 3 ساله کرمانشاهی خردسال ترین شاهنامه خوان ایران معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، کودک 3 ساله کرمانشاهی خردسال ترین شاهنامه خوان ایران معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید