دلیل دعوت هنرپیشه معروف به تیم ملی فاش شد

به گزارش مجله هدیه، در حالی که خبری از بازیکنان بنام تنیس نبود. اتفاقی که باعث شد خیلی ها به فدراسیون تنیس انتقاد کنند چرا که بازیگر سینما را در حد و اندازه تیم ملی نمی دانند. البته انتشار این خبر سیل پیام های تبریک را به سوی امیر جدیدی روانه کرد، هر چند این انتخاب خود جدیدی را هم متحیر کرده، اما او ترجیح می دهد هیچ مصاحبه ای با رسانه ها نکند، اما ظاهراً فدراسیونی ها می خواهند با حضور او تنیس بیشتر به چشم بیاید و جذاب تر شود.

دلیل دعوت هنرپیشه معروف به تیم ملی فاش شد

جدیدی چطور بازیگر شد

او قبل از وارد شدن به دنیای هنر، حرفه ای تنیس بازی می کرد، اگر چه نه در حد بازیکنان پرآوازه ایران. او مربی هومن سیدی بود. در واقع تنیس راه ورود جدیدی به دنیای هنر را باز کرد، چرا که سیدی از او دعوت کرد تا در اولین فیلمش آفریقا بازی کند. جدیدی بازیگری را شروع کرد، اما تنیس را ول نکرد و این دو حرفه را کنار هم ادامه داد تا جایی که سال قبل با تیم طاق کسری در جام حذفی تنیس شرکت کرد و 29 اسفند 99 سرمربی تیم ملی در اردوی انتخابی دعوتش کرد تا حضورش در تیم انگیزه ای برای دیگر تنیسور ها باشند.

آن هایی که تنیس را می شناسند می دانند سطح بازی جدیدی در حد و حدود تیم ملی نیست و برای تورنمنت بزرگی همچون دیویس کاپ تنیسور های حرفه ای زیادی مدعی هستند و تعدادشان آنقدر زیاد هست که نام این بازیگر در بین آن ها گم می شود، اما سرمربی تیم ملی فکر می کند حضور او برای انگیزه دادن به تنیسور ها بسیار خوب است.

جدیدی که قصد ساخت یک مستند از تنیس را دارد از روز اول انتخابی با دوربین های فیلمبرداری اش به زمین تنیس می آید او تمام اقدامات لازم برای این کار را انجام داده و مجوز فیلمبرداری این کار را از وزارت ورزش نیز گرفته است و تمام نامه نگاری های اداری را نیز انجام داده است.

اکبر طاهری سرمربی تیم درباره لیست تیم ملی می گوید: من 28 اسفند، اسم 52 نفر را برای دعوت به اردوی تیم ملی به فدراسیون دادم، تنیسور هایی که طبق رنکینگ و نتیجه آن ها در مسابقات سال 99 بود. بین نام ها اسم حمیدرضا نداف نبود که او نیازی به مسابقات انتخابی نداشت چرا که او دارای رنکینگ بین المللی است. شاهین خالدان نیز ساکن آمریکاست و حضورش در تیم ملی قطعی است، اما حضور امیر جدیدی بیشتر جنبه نمایشی دارد و برای بیشتر دیده شدن تنیس است.

حضور جدیدی تشریفاتی است

فرزین ضیاآذری از حضور تشریفاتی جدیدی خبر می دهد: فدراسیون تنیس این را می داند که جدیدی برای تورنمنت های بزرگ نیست و هدف از دعوت او بیشتر جنبه تشریفاتی و فرمالیته دارد تا توجه ها را به تنیس جلب کند چرا که او بازیگر معروفی است و حضورش در تنیس قطعاً برای عموم مردم جالب است. او قرار است در انتخابی کار ساخت مستند را کلید بزند.

بادی: امیر هم از دعوتش به اردو تعجب کرده بود

امیرحسین بادی تنیسور ملی پوش از شنیدن خبر دعوت جدیدی شوکه شده است: لیست تیم ملی حرف هایی برای گفتن دارد، اما بیشتر از همه دعوت کردن از امیر در اردو برایم تعجب آور بود، حتی دیروز که با امیر تلفنی صحبت کردم، او نیز از این خبر شوکه شده بود و به من گفت به احتمال زیاد در انتخابی بازی نمی کند. امیر دوست خوب من و تنیسور خوبی است، اما این کار فدراسیون مانند این بود که من در دو فیلم بازی کنم بدون آنکه نقش هایم کلیدی باشد و بعد از آن مرا به داوری جشنواره فیلم فجر دعوت کنند و بخواهند راجع به فیلم ها نظر بدهم. امیر به راحتی می تواند 15 نفر از این 50 نفر را شکست بدهد، اما خودش نیز نمی داند مربی تیم ملی چرا او را دعوت کرده است.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1625

به "دلیل دعوت هنرپیشه معروف به تیم ملی فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل دعوت هنرپیشه معروف به تیم ملی فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید