ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان از اول بهمن

به گزارش مجله هدیه، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اظهار داشت: ثبت نام مرحله دوم وام ضروری پنج میلیون تومانی بازنشستگان این صندوق از اول بهمن ماه شروع می گردد.

ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان از اول بهمن

به گزارش مجله هدیه، جمشید تقی زاده در مراسم تجلیل از بازنشستگان شهر ملکان در استان آذربایجان شرقی گفت: سال جاری و در مرحله نخست 200 هزار نفر از بازنشستگان تحت پوشش که ثبت نام اینترنتی کردند از این تسهیلات بهره مند می شوند و 200 هزار نفر دیگر تا انتها سال وشش ماهه اول 98 از این تسهیلات بهره مند خواهند شد. به گفته وی، این تسهیلات با کارمزد 4 درصد در اقساط 36 ماهه در اختیار بازنشستگان کشوری قرار می گیرد. کل اعتبار پیش بینی شده برای پرداخت وام ضروری به بازنشستگان کشوری را 20 هزار میلیارد ریال خاطرنشان کرد. تقی زاده همچنین از رونمایی قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان در هفته آینده اطلاع داد و اضافه نمود: با این بیمه بسیاری از مسائل درمانی بازنشستگان حل خواهدشد.

براساس گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی کشوری، در حاشیه این مراسم، کلنگ ساخت چهل ونهمین خانه امید کشور و چهارمین خانه امید استان در شهر ملکان با زیربنای 600 متر مربع به زمین زده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 109

به "ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان از اول بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان از اول بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید