شرح مدیرعامل توچال درباره ازدحام جمعیت در ایستگاه 5 تله&zwnjکابین

به گزارش مجله هدیه، تهران (پانا) - مدیرعامل توچال عامل ازدحام جمعیت در ایستگاه پنجم تله کابین را کوهنوردانی می داند که محل قرار خود را در این ایستگاه تنظیم می نمایند.

شرح مدیرعامل توچال درباره ازدحام جمعیت در ایستگاه 5 تله&zwnjکابین

به گزارش ایسنا، شروح الله امداد مدیرعامل توچال در باره فیلم منتشر شده امروز ظهر از ازدحام جمعیت در ایستگاه پنجم تله کابین توچال گفت: ظرفیت پیست اسکی توچال 1400 نفر است که طبق مجوز گرفته شده ما می توانیم از 50 درصد ظرفیت مجموعه استفاده کنیم که حدودا 700 بلیت خواهد شد. با این حال ما حدود 400 عدد بلیت فروختیم و اگر هم به پخش زنده شبکه ورزش از پیست اسکی توجه می کردید متوجه می شدید که پیست اسکی ما تقریبا خالی بود.

او در مورد علت ازدحام جمعیت در ایستگاه پنجم توچال گفت: در ایستگاه پنج توچال به دلیل اینکه کوهنوردان از دربند، کلکچال و مکان های مختلف صعود نموده و درهنگام برگشت از تله کابین استفاده می نمایند شاهد این ازدحام جمعیت بودیم و این جمعیت به ما و پیست اسکی ارتباطی نداشت چرا که کوهنوردان از ما بلیت نگرفته بودند. بیشتر کوهنوردانی که پیاده به صعود اقدام می نمایند در ایستگاه پنج محل قرار خود را تنظیم نموده چرا که مایلند با تله کابین به پایین بازگردند. این افراد کوهنورد بوده و هیچ ربطی به اسکی بازان و مجموعه ندارد. حتی ما امروز کمتر از 400 نفر پذیرش داشتیم و از ورود جمعیت بیشتر جلوگیری کردیم.

امداد ادامه داد: به دلیل اینکه امروز اولین روز راه اندازی پیست توچال بود، تک تک نفرات اعم از کوهنوردان و اسکی بازان از طریق دستگاه جدید ضدعفونی شدند. با این دستگاه تهیه شده ما تمامی وسایل و لباس های افراد را قبل از ورود به سالن ضد عفونی کردیم. این فیلم منتشر شده به دلیل زاویه پایین باعث شده تجمع دیده گردد و نکته ای که مهم است این بوده که تک تک نفرات داخل شده ضد عفونی شدند.

مدیر عامل توچال گفت: برای فردا قوانینی تصویب شد که این اتفاق دیگر رخ ندهد و قطعا جمعیت کنترل خواهد شد. امروز عوامل پیست بسیار زحمت کشیده و اتفاق بسیار خوبی رخ داد. در ایستگاه پنج به دلیل تعداد زیاد کوهنوردان (روزهای پنج شنبه حدود 1000 نفر و روزهای آدینه بالای 3000 نفر) که از مکان های مختلف صعود نموده و در برگشت به دلیل خستگی می خواهد از تله کابین استفاده کند شاهد این صحنه ها بودیم. با تدابیر اندیشیده شده قطعا برای فردا این موارد را دیگر نخواهیم دید.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1415

به "شرح مدیرعامل توچال درباره ازدحام جمعیت در ایستگاه 5 تله&zwnjکابین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح مدیرعامل توچال درباره ازدحام جمعیت در ایستگاه 5 تله&zwnjکابین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید