توضیح بانک ملی در خصوص فروش سهام عدالت ، واریز 600 میلیارد تومان به حساب سهامداران

به گزارش مجله هدیه، مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی هفته گذشته در گفتگو با خبرنگاران، پیش بینی کرد که، سهام عدالت همه کسانی که در خرداد ماه به بانک مراجعه کرده اند طی امروز و فردا فروخته شود که واریز آن از شنبه هفته آینده آغاز و تا سرانجام هفته همه سهامداران پول سهام خود را دریافت کنند و پرونده فروش سهام عدالت در این بانک بسته شود.

توضیح بانک ملی در خصوص فروش سهام عدالت ، واریز 600 میلیارد تومان به حساب سهامداران

بنابراین باید پول سهام عدالت برای نتقاضیانی که به بانک ملی درخواست فروش خود را داده اند در هفته جاری پرداخت شده باشد که مژگان ارجمند، مدیر معاملات کارگزاری بانک ملی در این خصوص توضیحاتی داد.

وی گفت: در یکشنبه هفته جاری یک وارزی سنگین به مبلغ حدود 600 میلیارد تومان داشتیم که به حساب سهامدارن ریخته شد.

وی ادامه داد: واریزی دیگری در پیش رو داریم که برای پرداخت آن منتظر دریافت لیست از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی هستیم که احتمالا این لیست در ابتدا هفته آینده به دست به ما می رسد که به محض دریافت لیست واریز می کنیم.

ارجمند تاکید کرد: ما دیگر فروش سنگینی نداریم، بیش از 95 درصد از سهام سهامدارانی که به بانک ملی درخواست فروش داده اند، فروخته شده و حدود 70 درصد از وجوه نیز واریز شده است، حدود 200 تا 300 میلیارد تومان باقی مانده که به محض فروش و دریافت لیست از شرکت سپرده گذاری واریز می کنیم.

وی همچنین در خصوص کسانی که درخواست خود را به صورت حضوری یا غیرجضوری به بانک داده اند ولی وجهی دریافت نکرده اند، گفت: برای برخی از این افراد به علت نقص در اطلاعات وجوه واریز نشده است، قرار است طی هفته های آینده در سامانه کارگزاری ها امکان ویرایش اطلاعات فراهم شود تا سهامداران بتوانند اطلاعات خود را در صورت لزوم تغییر دهند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1162

به "توضیح بانک ملی در خصوص فروش سهام عدالت ، واریز 600 میلیارد تومان به حساب سهامداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح بانک ملی در خصوص فروش سهام عدالت ، واریز 600 میلیارد تومان به حساب سهامداران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید