ادعای زن میانسال از راننده تاکسی صاحب دختر شدم

به گزارش مجله هدیه، یک سال قبل اعضای خانواده ای به پلیس خبر دادند که مادرشان گم شده است. آن ها گفتند که مادرشان ناهید، بعد از مشاجره خانه را ترک نموده و دیگر برنگشته است.

ادعای زن میانسال از راننده تاکسی صاحب دختر شدم

به گزارش جوان، پسر او گفت: مادرمان زنی پرخاشگر بود و بر سر موضوعات مختلف عصبانی می شد. مدتی قبل بود که فهمیدیم او به بیماری شدیدی مبتلا شده و اختلال شخصیت دارد. پزشکان بعد از معاینه مادرم برایش دارو تجویز کردند و او باید مدام داروهایش را مصرف می کرد. به هر حال بیماری او سبب شد تا پدرمان او را طلاق دهد و بعد از آن ما همراه مادرمان زندگی می کردیم.

وی ادامه داد: ما عظیم شده بودیم و می توانستیم از پس زندگی مان بربیاییم با این حال پدرمان هزینه زندگی ما را هم تأمین می کرد.

او در توضیح روز حادثه هم گفت: مادرمان آن روز هم بعد از مشاجره عصبانی شد و خانه را ترک کرد. مدتی منتظرش شدیم، اما خبری از او نشد. در چنین مواقعی بعد از ساعتی به خانه برمی گشت، اما گوشی تلفن همراهش هم خاموش بود و نتوانستیم او را پیدا کنیم.

بعد از مطرح شدن شکایت تحقیقات پلیس برای پیدا کردن زن میانسال به جریان افتاد، اما مأموران نتوانستند، او را پیدا نمایند. در حالی که آنالیز های پلیس ادامه داشت معین شد که گوشی تلفن همراه ناهید که شماره اش در اختیار پلیس قرار داشت در شهرستان پاکدشت فعال شده است، بنابراین مأموران این زن را بازداشت کردند. ناهید وقتی مورد تحقیق قرا گرفت گفت: آن شب وقتی خانه را ترک کردم، سوار یک تاکسی شدم و با راننده درد دل کردم. راننده تاکسی من را به خانه اش برد و به عقد موقتش درآمدم. در مدتی که عقد هم بودیم حامله شدم و صاحب یک دختر شدیم.

بعد از مطرح شدن ادعایی که این زن مطرح نموده بود، مأموران به سراغ راننده تاکسی رفتند و درباره رابطه اش با ناهید و سرنوشت طفل از او تحقیق کردند. او گفت: من و ناهید زندگی خیلی خوبی داشتیم، اما صاحب فرزند نشده بودم تا اینکه بازداشت شدم.

در حالی که زن میانسال اصرار به داشتن فرزند داشت پرونده به اتهام رابطه نامشروع در شعبه 11 دادگاه کیفری یک استان تهران آنالیز شد. زن میانسال به قضات دادگاه گفت: من صاحب فرزند دختر شدم و می توانم آدرس بیمارستان و روزی که بچه به دنیا آمد را در اختیار پلیس بگذارم. راننده تاکسی هم که با این زن رابطه داشت گفت که آن ها فرزندی نداشتند. فرزندان ناهید هم به دادگاه گفتند زمانی که مادرشان داورهایش را مصرف نمی کرد حرف های عجیبی مطرح می کرد. آن ها از راننده تاکسی به اتهام فریب مادرشان شکایت کردند و گفتند که او مادرشان را فریب داده و باعث شده دچار توهم گردد.

با مطرح شدن اظهارات طرفین قضات دستور دادند از بیمارستانی که زن میانسال مدعی است، دخترش را آن جا به جهان آورده استعلام گردد. قضات دادگاه همچنین این زن را به پزشکی قانونی معرفی کردند تا ادعای فرزندان او در مورد اختلال روانی آنالیز گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1201

به "ادعای زن میانسال از راننده تاکسی صاحب دختر شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای زن میانسال از راننده تاکسی صاحب دختر شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید