اتفاق عجیب در نساجی، بازگشت مالکان سابق

به گزارش مجله هدیه، هیات فوتبال مازندران در نامه ای از صنیعی فر و حدادیان مالکان سابق نساجی خواست امور مربوط به تیم فوتبال نساجی را از این پس پیگیری نمایند.

اتفاق عجیب در نساجی، بازگشت مالکان سابق

غلامرضا بهروان رئیس هیات فوتبال مازندران در گفت و گو با خبرنگار از ،با بیان اینکه آقای اژدری به تعهدات خود در نساجی عمل نکرده است، گفت: به خاطر همین موضوع مالکیت نساجی مازندران دوباره به صنیعی فر و حدادیان واگذار می گردد.

او اضافه کرد: هیچ پولی پس از قرارداد واگذاری پرداخت نشد و چون شروط مبایعه نامه اجرایی نشده است از دید هیات فوتبال هیچ مالکیتی هم انتقال پیدا نکرده است.

رئیس هیات فوتبال مازندران ادامه داد: در هیات فوتبال مازندران واگذاری نساجی ثبت نشده بود و از دید هیات فوتبال آقایان صنیعی فر و حدادیان همچنان مالکان نساجی هستند.

او گفت: هیات فوتبال مازندران با انتشار نامه ای به مالکان باشگاه نساجی جهت جلوگیری از ایجاد خلل در آن باشگاه و پیشبرد هر چه بهتر امور باشگاه، خواهان پیگیری هر چه زودتر ثبت قرارداد و سایر برنامه های مورد احتیاج پیش از شروع لیگ برتر شد.

در نامه ای که هیات فوتبال مازندران امروز پنج شنبه دهم مرداد رسانه ای کرد خطاب به صنیعی فر و حدادیان اعلام داشت با توجه به در پیش بودن مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور جهت جلوگیری از ایجاد خلل در آن باشگاه و پیش برد هر چه سریعتر امور در فرصت باقی مانده نسبت به ثبت قرارداد بازکنان، کادر اجرایی و فنی تیم بزرگسالان نساجی اقدامات لازم را انجام دهند.

جامعه فوتبال مازندران خاصه هوادران فهیم آن باشگاه در همه حال قدردان و سپاسگذار زحمات شما هستند و هیات فوتبال استان کما فی سابق با تمام توان خود را موظف به همکاری با ان مجموعه می داند.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 240

به "اتفاق عجیب در نساجی، بازگشت مالکان سابق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتفاق عجیب در نساجی، بازگشت مالکان سابق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید