آشپزخانه را چه رنگی کنیم؟

به گزارش مجله هدیه، انتخاب رنگ دکوراسیون آشپزخانه می تواند مشکل باشد و این سوال پیش می آید که چه رنگی برای آشپزخانه مناسب است.

آشپزخانه را چه رنگی کنیم؟

آشپزخانه روح خانه است. استفاده از رنگ های مناسب در آشپزخانه راهی عالی برای ایجاد شخصیت در فضا است بدون اینکه احتیاج به تعمیرات اساسی باشد. در این مطلب از خبرنگاران به معرفی رنگ مناسب دکوراسیون آشپزخانه می پردازیم.

رنگ مناسب دکوراسیون آشپزخانه

به گفته طراحان دکوراسیون رنگ های مینیمال، رنگ های خنثی گرم و رنگ های روشن حس آرامش را در آشپزخانه به وجود می آورند. این رنگ ها در کنار رنگ کابینت ها و نور منعکس کننده ارزش خانه شما را چندین برابر خواهد نمود.

رنگ های گرم و خنثی

درست است که از دیدگاه بسیاری رنگ های خنثی کسل کننده هستند اما در ترکیب با رنگ های دیگر تاثیر بهتری در دکوراسیون خواهد داشت. رنگ های خنثی در ترکیب با رنگ های قرمز، زرد یا نارنجی به رنگ های گرم و در ترکیب با رنگ های سبز، آبی و بنفش به رنگ های سرد تبدیل می شوند.

قرمز

هرکسی رنگ قرمز را برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب نمی نماید به جز کسانی که می خواهند شور و هیجان به فضای آشپزخانه بدهند. این رنگ در آشپزخانه ای با رنگ های تیره فراوان حس گرفتگی و تیرگی فضا را رفع می نماید و در آشپزخانه ای با وسایل رنگ استیل نقطه کانونی ایجاد می نماید.

رنگ قهوه ای، رنگ مناسب دکوراسیون آشپزخانه

قهوه ای یکی از رنگ هایی است که ممکن است تداعی کننده سبک روستیک برای شما باشد بعلاوه می توانید آن را با سبز زیتونی ترکیب کنید. برای کسانی که هوادار رنگ های خنثی هستند، قهوه ای انتخاب مناسبی باشد که حس امنیت را در فضا ایجاد می نماید. برای اینکه آشپزخانه خود را زیبا کنید به مطلب این کار آشپزخانه شما را لوکس می نماید سر بزنید.

کرم یا زرد روشن

بسیاری از صاحبخانه ها و طراحان دکوراسیون معتقد هستند که یکی از رنگ های مناسب دکوراسیون آشپزخانه رنگ زرد است. این رنگ با بیشتر کابینت های چوبی ترکیب زیبایی می سازد و مانند رنگ سفید با ایجاد نور فضای دلبازی را فراهم می نماید. رنگ های زرد عمیق تری که سایه تیره دارند حال و هوای دلچسب تری را به آشپزخانه های سنتی و کلاسیک می دهند.

آبی، رنگ مناسب دکوراسیون آشپزخانه

رنگ آبی که قبلا رنگ کسل کننده ای به حساب می آمد، امروز در فهرست برترین رنگ ها برای آشپزخانه جای گرفته است. رنگ آبی در دکوراسیون جذابیت بسیار بالایی دارد و می تواند در میزان محدود و به عنوان رنگ حاشیه زیبایی خاصی را به آشپزخانه کوچک شما بدهد. چنانچه می خواهید از رنگ آبی در دکوراسیون آشپزخانه بهره ببرید، کمی محدود و به صورت رنگ حاشیه آن را به کار ببرید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب کم هزینه ترین راه برای نو کردن دکور آشپزخانهرا بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 4 آبان 1401 بروزرسانی: 4 آبان 1401 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 2204

به "آشپزخانه را چه رنگی کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشپزخانه را چه رنگی کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید