گواردیولا: اگر قوانین فاصله گذاری اجتماعی اجازه دهد با آرتتا قرار می گذارم!، نمی دانم چقدر آماده ایم

به گزارش مجله هدیه، پپ گواردیولا امیدوارانه به بازی تیمش مقابل آرسنال می اندیشد.

گواردیولا: اگر قوانین فاصله گذاری اجتماعی اجازه دهد با آرتتا قرار می گذارم!، نمی دانم چقدر آماده ایم

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل آرسنال در هفته سی ام رقابت های لیگ برتر انگلیس از رویارویی با میکل آرتتا، سرمربی رقیب ابراز راضیی کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی در این باره گفت: از اینکه به روال و برنامه عادی بازگشته ایم، راضیم. زندگی شخصی من مانند زندگی بقیه مردم است. همه افرادی که طی این مدت از دست داده ایم، از اهمیت زیادی برخوردار هستند. خانواده هایی داریم که باید در کنار ما قوی بمانند.

او در ادامه اضافه کرد: هیچ کس انتظارش را نداشت چنین شرایطی رخ دهد.حتی بهترین دانشمندان دنیا هم انتظار چنین شرایطی را نداشتند. آن چیزی که اهمیت دارد، سلامتی مردم است. مسئولان در اسپانیا، انگلیس و آلمان تصمیم گرفتند بازی کنیم. باید به عنوان بازیکن و تیم با شرایط سازگار شویم و قرار است این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهیم.

پپ اضافه کرد: بازیکنان بازگشت بسیار خوبی داشته اند. هیچ گلایه و شکایتی ندارم. در حال حاضر شرایط سایر باشگاه ها و تیم ها مانند ماست. اگر از من بپرسید شرایط تیم برای بازی فردا چگونه است، به شما می گویم نمی دانم و فردا سطح تیم را مشاهده خواهیم کرد. قصد داریم کارهایی که می توانیم برای بهتر شدن شرایط انجام دهیم را به دیگران پیشنهاد کنیم. آنچه طی 3 هفته اخیر نگرانش بودیم، عدم آمادگی نام داشت. شرایط ما مانند آلمان و اسپانیا نبود زیرا آن ها 5 یا 6 هفته برای بازگشت به میادین فرصت داشتند. تمامی تیم های حاضر در لیگ برتر انگلیس فقط 3 هفته برای آماده شدن وقت داشتند. می دانیم چنین چیزی کافی نیست اما شرایط فعلا همین است.همه مجبورند تا خود را با شرایط فعلی سازگار نمایند. او در خاتمه توضیح داد: بازیکنان به خوبی تمرین می نمایند اما من از شرایط جسمانی آن ها اطلاعی ندارم. آمادگی انجام یک بازی را داریم اما برای برگزاری بازی های فشرده چندان آماده نیستیم. به همین دلیل باید از تمامی بازیکنان به صورت چرخشی استفاده کنیم.

گواردیولا گفت: با آنچه در میدان مسابقه اتفاق می افتد، بازیکنانم را قضاوت می کنم. واکر اظهارات شجاعانه ای راجع به آنچه در دوران کرونا رخ داد، بیان نمود. باشگاه ما با او صحبت کرد. بهترین ها را برای او، خانواده، همسر، بچه ها و والدینش می خواهم. او قبل از اینکه یک بازیکن فوتبال باشد، یک انسان است.کایل در آن بیانیه، افکار خود را بیان نمود.

گواردیولا درباره دستیار سابقش اضافه کرد: من از ملاقات مجدد با آرتتا بسیار هیجان زده هستم. باعث راضیی بود که با او همکاری کردیم. او از حضور در آرسنال راضی به نظر می رسد و در حال اجرا کاری فوق العاده است. مشتاقانه منتظر دیدن آرتتا هستم. این بازی متعلق به بازیکنان است. آن ها تفاوت ها را ایجاد می نمایند. آرتتا از همه ما شناخت خوبی دارد. او در موفقیت های ما نقش بسیار مهمی را داشت. اینکه در گذشته چه تیمی بودیم و اکنون چه تیمی هستیم را مدیون یاری های میکل هستیم. از بازگشت او راضی هستیم؛ به خصوص اگر او نیز از این بابت راضی باشد. یک ساعت و نیم پیش، پیغامی را برای او ارسال کردم. این پیغام راجع به یک قرار بعد از بازی بود؛ البته اگر قوانین فاصله گذاری اجتماعی به ما این اجازه را بدهد!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1121

به "گواردیولا: اگر قوانین فاصله گذاری اجتماعی اجازه دهد با آرتتا قرار می گذارم!، نمی دانم چقدر آماده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گواردیولا: اگر قوانین فاصله گذاری اجتماعی اجازه دهد با آرتتا قرار می گذارم!، نمی دانم چقدر آماده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید