مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی: نامزد ریاست فدراسیون وزنه برداری می شوم

به گزارش مجله هدیه، ایوب بهتاج می گوید در انتخابات ریاست فدارسیون وزنه برداری شرکت خواهد نمود.

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی: نامزد ریاست فدراسیون وزنه برداری می شوم

ایوب بهتاج مدیرعامل تراکتورسازی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره برنامه و اهداف تراکتورسازی در این فصل و فصل آینده نیز گفت: ما تا خاتمه لیگ یک برنامه کوتاه مدت داریم و با تمام قدرت جلو می رویم تا مثل دیگر تیم های بالای جدول به قهرمانی لیگ برسیم. برنامه های دیگری هم برای توسعه باشگاه داریم و در زمینه استعدادیابی در سطح استان و استان های هم جوار تحت عنوان باشگاه تراکتورسازی فعالیت می کنیم. در بحث توسعه زیر ساخت ما باید یک سری اقداماتی انجام دهیم تا مبحث زیرساخت در شهرستان ها و در مرکز استان نیز گسترش یابد تا از ظرفیت های موجود استان نیز استفاده کنیم.

او ادامه داد: برنامه هایی درباره کانون طرفداران باشگاه داریم که منسجم تر و منظم تر و هدف مند پیش برود. چون در بازی برابر استقلال معین بود که ما بالای صد هزار نفر طرفدار داریم.

او در پاسخ به این سوال که تراکتور می تواند قهرمانی لیگ را به دست آورد اظهار کرد: فکر کردن یک مبحث است، خواستن و کوشش کردن هم یک بحث دیگر است. ما تمام کوشش خود را انجام می دهیم تا این اتفاق بیفتد. ما از همه نظر شرایط این اتفاق را داریم. حمایت هایی که مالک باشگاه انجام می دهد، زمین اختصاصی که داریم و همه امکاناتی که یک تیم برای پیشبرد فعالیت های روزانه اش دارد برای ما فراهم است و بهانه ای برای قهرمان نشدن دست ما نمی گذارد.

بهتاج درباره جدایی کوین کنستانت اعلام نمود: در حین تمرینات، پزشک تیم مراقب همه بازیکنان است. پزشک تیم به بعضی علائم بالینی در ایشان شک کرد. در ادامه این بازیکن یک سری آزمایش هایی را انجام دادند و معین شد که او یک مشکلاتی دارد. مشکلاتی که شاید سلامتی او مورد تهدید قرار بگیرد. آقای زنوزی لطف کردند و او را تحت درمان قرار دادند. هر کس دیگری بود با دیدن این وضعیت قرارداد او را فسخ می کرد اما آقای زنوزی این کار را انجام ندادند. هدف اصلی ما، سلامتی ایشان است که خدایی ننموده بازی کند و یک مشکل خاصی برای او پیش بیاید. امیدوارم که این بازیکن بتواند با سلامتی کامل برای تیم ما بازی کند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در مورد اینکه آیا بازیکن جدیدی به تیم اضافه می شود گفت: فعلاً از طرف سرمربی چیزی به ما اعلام نشده است.

ایوب بهتاج درباره مالکیت محمدرضا زنوزی در دو باشگاه تراکتورسازی و ماشین سازی تبریز گفت: من نامه از وزارت خانه و مسؤولان باشگاه ها دریافت نموده ام و آقای زنوزی عضو هیأت مدیره هیچ کدام از باشگاه های مذکور نیست. این دو باشگاه هیأت مدیره و رئیس هیأت مدیره مختص خودشان را دارند. ما الان چیزی به عنوان مالک داریم که در آن سند بخورد؟ همه چیز به هیأت مدیره و رئیس هیأت مدیره باشگاه بازمی شود.

او درباره وضعیت بازنشستگی خودش و با توجه به اینکه باشگاه تراکتورسازی یک باشگاه خصوصی است تاکید نمود: من یک مستخدم دولت هستم. به هیچ عنوان برخلاف مقررات کار ننموده ایم. دستگاه های نظارتی در متن کار حضور دارند و هرکسی نمی تواند هرطور که می خواهد کار کند. ما روند قانونی لازم را پیش می بریم و هیچ مسئله ای هم پیش نخواهد آمد.

بهتاج در خاتمه درباره وضعیتش برای کاندیداتوری ریاست فدراسیون وزنه برداری گفت: این مساله تا هفته بعد معلوم می شود. من تا دوشنبه هفته آینده در این انتخابات شرکت خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 149

به "مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی: نامزد ریاست فدراسیون وزنه برداری می شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی: نامزد ریاست فدراسیون وزنه برداری می شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید