شروع اردوی تیم ملی بسکتبال در غیاب صمد، ارسلان و دورگه ها

به گزارش مجله هدیه، به گزارش خبرنگاران، برای برگزاری دو ملاقات پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا در اردن، اردوی تیم ملی بسکتبال از روز یکشنبه شروع خواهد شد.

شروع اردوی تیم ملی بسکتبال در غیاب صمد، ارسلان و دورگه ها

بازیکنان دعوت شده به اردو البته باید فردا در محل تمرینات حاضر شوند تا تست کووید 19 داده و بر اساس نتیجه مجوز شرکت در اردو را بگیرند. این در حالی است که 4 بازیکنان کلیدی دعوت شده به این مرحله از تمرینات در شروع اردو غایب خواهند بود.

صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال همراه با ارسلان کاظمی دو بازیکنی هستند که به دلیل سفر به آمریکا در شروع این مرحله از تمرینات حضور ندارند. مایک رستم پور و آرون گرامی پور نیز بازیکنان دورگه بسکتبال کشورمان هستند که این روزها به ترتیب در آمریکا و انگلستان به سر می برند و به همین دلیل روزهای شروعین اردوی تیم ملی را از دست خواهند داد.

طبق هماهنگی قرار است این 4 بازیکن با چند روز تاخیر به اردوی تیم ملی در تهران ملحق شوند تا بتوانند این تیم را در ملاقاتهای پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا همراهی نمایند برای برگزاری این ملاقاتها حامد حدادی نیز شرایط نامشخصی دارد. این بازیکن جزو اردونشینان تیم ملی است اما به خاطر مصدومیت و لزوم پیگیری اختصاصی تمرینات، برای حضور در اردو و ترکیب اعزامی به مسابقات شرایط نامشخصی دارد.

تیم ملی بسکتبال برای برگزاری دو ملاقات خود در پنجره سوم انتخابی کاپ آسیا 19 خرداد راهی اردن می گردد. این تیم 22 خردادماه با قطر و 24 خرداد با عربستان ملاقات خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 تیر 1400 بروزرسانی: 1 تیر 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1713

به "شروع اردوی تیم ملی بسکتبال در غیاب صمد، ارسلان و دورگه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اردوی تیم ملی بسکتبال در غیاب صمد، ارسلان و دورگه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید