کارت ورود به جلسه کنکور دکتری از 23 تیرماه توزیع می گردد ، نحوه برگزاری آزمون برای داوطلبان مبتلا به کرونا

به گزارش مجله هدیه، کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 99 از روز دوشنبه 23 تیرماه در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور توزیع می گردد.

کارت ورود به جلسه کنکور دکتری از 23 تیرماه توزیع می گردد ، نحوه برگزاری آزمون برای داوطلبان مبتلا به کرونا

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، سازمان سنجش آموزش کشور طی اطلاعیه ای درباره تاریخ، نحوه پرینت کارت و محل برطرف نقص کارت شرکت در آزمون دکتری (Ph.D) سال 1399 و اعلام نکات بهداشتی جهت شرکت در آزمون توضیح داد.

مطابق این اطلاعیه کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از روز دوشنبه 23 تیرماه 99 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت؛ لذا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به توضیح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه کرده و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (شامل نام خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه کنند.

بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. در ضمنً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی درگاه این سازمان قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.

براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی دوره دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 از ساعت 8:00 صبح روز پنج شنبه 26 تیرماه در 60 شهرستان مختلف کشور شروع خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان تعیین شده است.

نحوه برگزاری آزمون برای داوطلبان مبتلا به ویروس کرونا

به منظور ارائه خدمات به آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری سال 1399 که دچار بیماری کرونا شده اند (اعم از بیمارانی که در بیمارستان بستری و یا در منزل قرنطینه هستند) این سازمان با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر ویژه ای اتخاذ کرده است. این داوطلبان ضروری است طی دو روز 20 و 21 تیرماه با مراجعه به درگاه اینترنتی این سازمان (بخش آزمون دکتری) فرم خوداظهاری را تکمیل کرده و گواهی مبنی بر داشتن بیماری کرونا (تاییدیه بیمارستان و یا نتیجه تست یا آزمایش مبنی بر مثبت بودن به ویروس کرونا) را در بخش مورد نظر بارگذاری کنند.

بدیهی است این سازمان با توجه به پیش بینی های بعمل آمده برای این داوطلبان در بیمارستان و یا در محل امنی که وزارت بهداشت در شهر های محل برگزاری آزمون تعیین خواهد نمود، آزمون برگزار خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1154

به "کارت ورود به جلسه کنکور دکتری از 23 تیرماه توزیع می گردد ، نحوه برگزاری آزمون برای داوطلبان مبتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت ورود به جلسه کنکور دکتری از 23 تیرماه توزیع می گردد ، نحوه برگزاری آزمون برای داوطلبان مبتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید