نظر متخصصان آمریکایی در خصوص نحوه انتقال کروناویروس

به گزارش مجله هدیه، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در آمریکا در بروز رسانی راهنمای خود در خصوص کروناویروس آورده است: به طور معمول کروناویروس می تواند به وسیله ترشحات تنفسی یا ذرات کوچک از قبیل آنچه در ذرات آئروسل یا هواپخش (سوسپانسیون ذرات جامد یا قطره های مایع در گاز اطلاق می گردد) وجود دارد و حتی هنگام دم و بازدم، منتقل گردد.

نظر متخصصان آمریکایی در خصوص نحوه انتقال کروناویروس

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

اکنون در وبسایت این مرکز آمده است: ویروس های هوازی از جمله کووید-19 از جمله عفونت های مسری هستند که به راحتی گسترش پیدا می نمایند.

پیش از این مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها در آمریکا در راهنمای خود در خصوص کروناویروس به این نکته اشاره نموده بود که بیماری کووید-19 بیشتر در بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر هستند و بویژه به وسیله ترشحات تنفسی فراوری شده هنگام سرفه، عطسه و صحبت منتقل می گردد.

در بروز رسانی راهنمای این مرکز آمده است: شواهد بسیاری وجود دارد که قطرات و ذرات هوازی می توانند در هوا معلق باقی بمانند و توسط افراد تنفس شوند و در مسافت های بیشتر از دو متر نیز جابجا شوند.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، به طور کلی خطر ابتلا به این ویروس در محیط های بسته که از تهویه مناسب برخوردار نیستند بیشتر است.

منبع: همگردی
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1279

به "نظر متخصصان آمریکایی در خصوص نحوه انتقال کروناویروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر متخصصان آمریکایی در خصوص نحوه انتقال کروناویروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید