فوتبال دنیا، اوسین بولت: ممکن است تا دو هفته دیگر قید فوتبالیست شدن را بزنم!

فوتبال دنیا - دارنده هشت مدال طلای المپیک می گوید ممکن است رؤیای تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای را فراموش کند.

فوتبال دنیا، اوسین بولت: ممکن است تا دو هفته دیگر قید فوتبالیست شدن را بزنم!

به گزارش خبرنگاران، اوسین بولت می گوید تا انتها این ماه به خودش فرصت می دهد یک تیم فوتبال با شرایط مناسب پیدا یا برای همیشه کفش هایش را آویزان کند.

بولت که چند ماه به صورت آزمایشی برای تیم سنترال کوئست مارینرز استرالیا بازی کرد و در نهایت به دلیل حقوق پایین پیشنهادی از سوی این تیم حاضر نشد با آن قرارداد ببندد، به سایت اُمنی اسپورت گفت: پیشنهادهای فراوانی از باشگاه های دیگری داشته ام. تا انتها ماه نوامبر تصمیم می گیرم که آیا به باشگاه دیگری می روم یا به همه چیز انتها می دهم.

بولت 32 ساله که علاوه بر استرالیا، مدت کوتاهی هم در کنار بازیکنان تیم اشترو گودست نروژ و بورسیا دورتموند آلمان تمرین کرد تا به بازیکنی حرفه ای تبدیل گردد، پس از ترک سنترال کوست مارینرز، از تیم والتای مالت پیشنهاد داشت اما آن را هم رد کرد. در این مدت برخی در فضای مجازی و رسانه ها به بولت توصیه نموده اند که قید فوتبالیست شدن را بزند چون در این رشته موفق نمی گردد. با این حال دارنده 8 مدال طلای المپیک در رشته دوی سرعت، هنوز ناامید نیست.

وی اضافه نمود: مردم هرچه دلشان می خواهد بگویند. من به شنیدن این حرف ها عادت دارم. زمانی که کارم در رشته دو و میدانی را هم آغاز کردم، از خیلی ها شنیدم که می گفتند موفق نخواهم شد اما به آنها ثابت کردم که اشتباه می کردند. فوتبال هم چیزی است که به آن علاقه دارم. مطمئنم آن فوتبالیست هایی که گفته اند موفق نمی شوم خودشان هم در ابتدای راه بازیکنان موفقی نبودند. این چیزها را به خودم نمی گیرم و فقط به این حرف ها می خندم. من پاتریک ویرا و بسیاری از بازیکنان بزرگ فوتبال را دیده ام. با پوگبا و استرلینگ صحبت نموده ام و آنها خوشحال بودند که من تمرین می کنم. آنها گفتند به کارم ادامه دهم چون می توانم موفق باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، اوسین بولت: ممکن است تا دو هفته دیگر قید فوتبالیست شدن را بزنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، اوسین بولت: ممکن است تا دو هفته دیگر قید فوتبالیست شدن را بزنم!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید