سیدعمارحکیم:حمله به بغداد نشاندهنده طرحی برای ویران سازی عراق است

به گزارش مجله هدیه، به گزارش خبرنگاران، سید عمار حکیم رهبر جریان ملی الحکمه در واکنش به تداوم یافتن حملات راکتی به بغداد در یک پیام توئیتری نوشت: تکرار هدف قرار دادن اماکن عمومی و خصوصی به ویژه در بغداد، که آخرین مورد آن شلیک گلوله به سمت خانه هایی در منطقه رضوانیه بود و به شهادت چندین نفر، از جمله زنان و بچه ها، منجر شد، نشان دهنده وجود طرحی برای ویرانی کشور و کشاندن آن به سمت فتنه و درگیری است.

سیدعمارحکیم:حمله به بغداد نشاندهنده طرحی برای ویران سازی عراق است

سیدعمار حکیم در ادامه می افزاید: ما به شدت اینگونه اقدامات مجرمانه را محکوم می کنیم و طرف های مسئول را تشویق می کنیم تا به سرعت به این مسائل رسیدگی کرده و عاملان این حملات را شناسایی کرده و به دست عدالت بسپارند و همچنین در برابر کسانی که اعتبار کشور را به خطر می اندازند، سستی و کوتاهی نکنند.

این در حالی است که نوری المالکی رئیس ائتلاف پارلمانی دولت قانون نیز در واکنش به حمله راکتی بغداد در یک پیام توئیتری نوشت: امروز با ناراحتی و تأسف بسیار نتیجه حمله موشکی که منطقه ابوغریب را هدف قرار داده و به کشته و زخمی شدن شماری از اعضای یک خانواده منجر شد، دریافت کردیم. این حمله مُهر تاییدی بر این موضوع ست که دشمنان عراق به اقدامات جنایت کارانه خود ادامه می دهند و بر این کار که ابزاری تخریبی بوده و مردم عراق و امنیت و منافع آنها را هدف قرار می دهد، اصرار می ورزند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1278

به "سیدعمارحکیم:حمله به بغداد نشاندهنده طرحی برای ویران سازی عراق است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیدعمارحکیم:حمله به بغداد نشاندهنده طرحی برای ویران سازی عراق است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید