رونمایی از برنامه اصولگرایان برای انتخابات 1400

به گزارش مجله هدیه، خبرنگاران : دبیرکل جامعه اسلامی مدیران و عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: جامعه روحانیت مبارز با میزبانی جریانات سیاسی اصولگرا به دنبال اجماع سازی است و جبهه پیروان خط امام و رهبری هم این تصمیم را پذیرفته و با جامعه روحانیت همراهی می کند.

رونمایی از برنامه اصولگرایان برای انتخابات 1400

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، محمد ناظمی اردکانی امروز دوشنبه در نشست خبری با موضوع ویژگی های رییس و کابینه دولت سیزدهم در جهت تشکیل دولت مردمی و تحول گرا که به صورت مجازی برگزار شد، گفت: جبهه پیروان خط امام و رهبری تلاش دارد تا وحدت و همگرایی را در جامعه اسلامی تحقق بخشد چرا که پیروزی را در وحدت می بیند و با خط و مشی روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حرکت می کند.

این فعال سیاسی یادآورشد: جبهه پیروان خط امام در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 با جمعیت نیروهای انقلاب همراهی داشت و سبد واحد رای تامین شد و همه جریان های اصولگرا آرا خود را به این سبد ریختند و در انتخابات مجلس یازدهم هم با شورای ائتلاف همکاری کرد.

ناظمی اردکانی افزود: جامعه روحانیت مبارز در انتخابات ریاست جمهوری 1400 میزبان جریانات سیاسی اصولگرا است و به دنبال این است تا همه جریان های اصولگرا را با خود همراه کند.جبهه پیروان خط امام و رهبری هم این تصمیم را پذیرفته و با جامعه روحانیت همراهی می کند.

عضو جبهه پیروان خط امام در تبیین ویژگی های مطلوب رییس دولت سیزدهم گفت: رییس دولت آینده باید کلان نگر، دارای گفتمان و برنامه راهبردی باشد و یک تیم کارآمد و منسجم وی را همراهی کند.

دبیرکل جامعه اسلامی مدیران افزود: رییس دولت آینده باید نسبت به محیط داخلی و بین المللی صاحب تحلیل بوده و فرصت ها و تهدیدها را بشناسد و برای برون رفت از شرایط ها، راهبرد مشخصی داشته باشد.

وزیر پیشین تعاون شرح داد: رییس دولت آینده باید جوان گرا و معتقد به ظرفیت های کشور باشد و به اصل ما می توانیم معتقد باشد همچنین تصمیم گیری های خود را با شجاعت انجام دهد و در عین حال زندگی ساده و بی آلایش داشته باشد.

این فعال سیاسی اصولگرا با شمردن ویژگی های دولت آینده، بیان داشت: اعضای دولت آینده باید در حفظ ارزش های انقلاب مجاهدت کنند. کابینه باید منسجم عمل کند و بتواند نظارت عینی بر عملکردها داشته باشد ضمن اینکه باید به نقش تشکل های مردمی در فرایند تصمیم سازی و اجرای برنامه ها معتقد باشد.

وی حذف بروکراسی در نظام اداری، ترجیح منافع ملی بر منافع جناحی و توان برخورد با سوء استفاده های مالی را از دیگر ویژگی های دولت آینده ذکر کرد و گفت: رییس دولت آینده باید جوابگوی همه تصمیمات خودباشد، ضعف های خود را بپذیرد و شفافیت را در دستور کار قرار دهد.

ناظمی اردکانی افزود: اگر بخواهیم در کشور فساد و رانت نباشد باید شفاف سازی در جامعه نهادینه شود. موضوع فساد، رانت و اختلاف طبقاتی از مسائل امروز جامعه اسلامی است که دولت آینده باید به آن توجه کند. شفافیت تنها راهبردی است که می تواند ما را از این مهلکه نجات دهد.

دبیرکل جامعه اسلامی مدیران و عضو جبهه پیروان خط امام با بیان اینکه دولت آینده باید روحیه مبارزه با فساد داشته باشد، گفت: فساد صرفا با برداشتن پرچم مبارزه، ریشه کن نمی شود.همچنین قانون مداری از دیگر ویژگی های دولت آینده است .

ناظمی اردکانی در ویژگی عام تیم دولت آینده بیان داشت: این تیم باید دین مدار و مردم دار باشند و روحیه انقلابی و جهادی داشته باشند. افرادی دانا، تحصیلکرده و دارای قدرت تحلیل و روحیه استکبار ستیز و سلطه ناپذیر باشد. واقع نگر و آرمان خواه و معتقد به کار جمعی باشند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1461

به "رونمایی از برنامه اصولگرایان برای انتخابات 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از برنامه اصولگرایان برای انتخابات 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید