روسیه: ادعای اردوغان درباره نابودی پدافندهای سوریه صحت ندارد

به گزارش مجله هدیه، وزارت دفاع روسیه در واکنش به اظهارات رئیس جمهور ترکیه در خصوص نابودی هشت پدافند روسی ارتش سوریه، گفت که در حملات ترکیه فقط دو پدافند آسیب دیده است.

روسیه: ادعای اردوغان درباره نابودی پدافندهای سوریه صحت ندارد

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل مجله هدیه، وزارت دفاع روسیه به اظهارات رئیس جمهور ترکیه در مورد نابودی پدافندهای ارتش سوریه واکنش نشان داد.

وزارت دفاع روسیه در بیانیه امروز سه شنبه بیان کرد که اظهارات اردوغان در مورد نابودی هشت سامانه موشکی در استان ادلب درست نیست.

بنا به گزارش شبکه روسیا الیوم، وزارت کشور روسیه گفته است که ارزیابی هایی که به رئس جمهور ترکیه در خمورد کارآمدی پهپادهای تهاجمی در ادلب، با واقعیت هم خوانی ندارد و در آن مبالغه شده است.

اردوغان امروز گفت که پهپادهای نظامی ترکیه درادلب پیروز شده اند هشت سامانه پانتسیر (پانتسیر-اس1 یا همان سام 22) را منهدم کند.

وزاردت دفاع روسیه گفته که سامانه های روسیه پانتسیر به صورت گسترده بر اطراف شهر دمشق، پایتخت سوریه متمرکز هستند و تنها چهار نوع از این سامانه در منطقه کاهش تنش ادلب سوریه وجود دارد و در حملات ترکیه به مواضع ارتش سوریه و روسیه، دو سامانه آسیب دیده اند که در حال تعمیر هستند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 922

به "روسیه: ادعای اردوغان درباره نابودی پدافندهای سوریه صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روسیه: ادعای اردوغان درباره نابودی پدافندهای سوریه صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید