دو دستگی بین بازیکنان پرسپولیس در حمایت از مدیران باشگاه، اعتراض به سبک سرخپوشان

به گزارش مجله هدیه، تعدادی زیادی از بازیکنان پرسپولیس پست حمایتی خود از مدیران این باشگاه را از صفحه رسمی اینستاگرام خود برداشتند.

دو دستگی بین بازیکنان پرسپولیس در حمایت از مدیران باشگاه، اعتراض به سبک سرخپوشان

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله هدیه، بازیکنان پرسپولیس در صفحه رسمی اینستاگرام خود موضع رسمی شان را در مقابل مدیران این باشگاه نشان دادند. اگرچه برخی از بازیکنان این تیم همچنان حامی مدیران باشگاه خود هستند تا معین شود در این زمینه اتحادی بین شاگردان یحیی گل محمدی وجود ندارد.

تقریبا سه هفته پیش بود که تعدادی از بازیکنان اسمی پرسپولیس به نام های سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، احمد نوراللهی و کمال کامیابی نیا نزد مهدی رسول پناه و مهرداد هاشمی رفتند تا صحبت ها و برنامه های آنها را بشنوند.

بعد این جلسه سیدجلال که رابطه خوبی هم با هاشمی دارد در مصاحبه ای ضمن حمایت از دو مدیر نامبرده در صفحه اینستاگرامش نیز پستی در حمایت از آنها منتشر کرد و از بقیه نفرات تیمش خواست این پست را در صفحه رسمی خود قرار دهند تا بلکه رسو ل پناه و هاشمی مورد حمایت هواداران نیز قرار بگیرند.گویا در آن جلسه وعده هایی به سرخپوشان داده شد که هیچ یک تا الان عملی نشده است.

با توجه به همین مسئله نفراتی چون خلیل زاده، بیرانوند، علیپور، کامیابی نیا، رسن، نادری، انصاری، شیری، عالیشاه و نوراللهی تصمیم گرفتند در یک اقدام مشترک پست اشاره شده را از صفحه اینستاگرام خود پاک کنند.

در حال حاضر فقط نفراتی چون سیدجلال حسینی، مهدی ترابی، وحید امیری، محسن ربیع خواه و افشین پیروانی پست حمایتی از مدیران فعلی خود را روی صفحه رسمی شان دارند.

این موضوع نشان می دهد بیشتر بازیکنان پرسپولیس صبرشان در مورد مدیران فعلی این باشگاه تمام شده و منتظر عملی شدن وعده ها هستند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1037

به "دو دستگی بین بازیکنان پرسپولیس در حمایت از مدیران باشگاه، اعتراض به سبک سرخپوشان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو دستگی بین بازیکنان پرسپولیس در حمایت از مدیران باشگاه، اعتراض به سبک سرخپوشان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید