خبرنگاران مهلت ثبت نام چالش های نوآوری نانو تمدید شد

به گزارش مجله هدیه، تهران- خبرنگاران- مهلت ثبت نام در چالش های نوآوری نانو با عناوین افزایش مقاومت برشی لایه های پلیمری در دستکش ایمنی و بالا بردن مقاومت لایه پلیمری در مقابل حرارت در دستکش های ایمنی و محافظ تا 15 اردیبهشت ماه تمدید شد.

خبرنگاران مهلت ثبت نام چالش های نوآوری نانو تمدید شد

به گزارش روز شنبه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، بنابر اعلام دبیرخانه چالش های نوآوری و فناوری نانو برای فراهم کردن فرصت بیشتری برای تکمیل و ارسال طرح ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت نام در دو چالش نوآوری نانو با عناوین افزایش مقاومت برشی لایه های پلیمری در دستکش ایمنی و بالا بردن مقاومت لایه پلیمری در مقابل حرارت در دستکش های ایمنی و محافظ تمدید شد. پژوهشگران، فناوران و شرکت های دانش بنیان علاقمند به شرکت در چالش های نوآوری تا 15 اردیبهشت ماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش ها فرم پیش نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام نمایند.

فراخوان دریافت طرح در زمینه فوق که از سوی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از بهمن 98 شروع شده است، در سه مرحله برگزار خواهد شد. با خاتمه یافتن مهلت ثبت نام در تاریخ 15 اردیبهشت ماه طرح های دریافتی در کمیته داوران ارزیابی شده و در نهایت، شرکت نمایندگان برگزیده (اعم از فرد یا گروه) به مرحله دوم راه خواهند یافت.

طرح های برگزیده در جریان مرحله دوم به صورت گام به گام با پیشبرد طرح خود در بازه دو ماهه برای ساخت نمونه های آزمایشگاهی از تسهیلات حمایتی تا سقف 7 میلیون تومان شامل یاری هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو برخوردار خواهند شد. دریافت تایید فنی نمونه های اولیه در این مرحله منوط به تکمیل مستندات آزمایشگاهی و ارائه نتایج آزمون های معین شده خواهد بود.

برنده نهایی چالش علاوه بر جوایز نقدی 30 میلیون تومانی، به منظور توسعه فناوری و تجاری سازی طرح و نمونه های اولیه خود تا مرحله فراوری انبوه فرصت همکاری با شرکت بوفالو را خواهد داشت.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات این چالش ها (نحوه ثبت نام، شرایط ارسال راه چاره، جوایز و…) به نشانی Ichallenge.ir مراجعه نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 خرداد 1399 بروزرسانی: 23 خرداد 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1021

به "خبرنگاران مهلت ثبت نام چالش های نوآوری نانو تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهلت ثبت نام چالش های نوآوری نانو تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید