حادثه قتل زن فقیر در دعوا به &zwnjخاطر رابطه نامشروع، دو متهم فراری عامل جنایت هستند!

به گزارش مجله هدیه، مدتی قبل مردی باغدار در شهرری به مأموران گفت چوپانش جسد یک زن را پیدا نموده است.

حادثه قتل زن فقیر در دعوا به &zwnjخاطر رابطه نامشروع، دو متهم فراری عامل جنایت هستند!

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبر آنلاین، مرد باغدار در شرح آنچه دیده بود، گفت: من باغدار هستم و چندین رأس گوسفند نیز دارم. چوپانم گوسفندها را برای چرا برده بود که به من گفت جسد یک زن را در کانال آب پیدا نموده است. من خودم را به محل رساندم و جسد زن جوان را دیدم که کنار کانال بود و پتویی هم روی آن انداخته بودند. همان موقع با پلیس تماس گرفتم.

وقتی مأموران در محل حاضر شدند و جسد زن جوان را مشاهده کردند، در آنالیز های اولیه پی بردند این زن در همان حوالی زندگی می نموده و مدارک همراهش نشان داد پریا نام دارد.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام آزمایش های لازم اعلام شد این زن خفه شده و به قتل رسیده است. درحالی که مأموران به دنبال عامل یا عاملان قتل بودند، متوجه شدند این زن دختری به نام ساناز داشت که او را به خانواده ای سپرده است. زوجی که ساناز را به سرپرستی قبول نموده بودند شناسایی شدند. آنها در بازپرسی ها به مأموران گفتند پریا به دلیل فقر شدید بچه اش را به آنها سپرد.

پدرخوانده ساناز گفت: پریا را مدت ها بود که می شناختم. او از ابتدا هم زن مرفهی نبود اما بعد از مرگ شوهرش دچار فقر مطلق شد و شرایط زندگی او خیلی بد شد. او و ساناز تنها شده بودند و در یک ساختمان متروکه زندگی می کردند. یک روز وقتی پریا حالش خیلی بد بود و از شدت فقر دیگر نمی توانست کاری بکند بچه اش را پیش من و همسرم آورد و گفت شما از این بچه نگهداری کنید. ما از شرایطی که این بچه دچارش بود خیلی ناراحت بودیم، به همین خاطر قبول کردیم ساناز را عظیم کنیم. او را مانند بچه خودمان تروخشک می کنیم و در حد توان مان برایش زندگی خوبی درست نموده ایم. ساناز با ما زندگی خوبی دارد، پریا هم هیچ وقت به دیدنش نیامد و ما نمی دانیم چرا او کشته شده است.

درحالی که راز مرگ پریا همچنان در ابهام بود و هیچ ردی از عاملان قتل او به دست نیامده بود، جوانی به نام احمد به اتهام سرقت موتورسیکلت بازداشت شد. احمد در بازپرسی ها از راز قتل پریا پرده برداشت و گفت: من به همراه چهار نفر دیگر از اقوامم که پاکستانی هستند پریا را کشتیم. قرار بود در قبال پرداخت 50 هزار تومان با او رابطه داشته باشیم، یکی از اقوامم به نام سعید با پریا درگیر شد و در این درگیری ما پریا را به قتل رساندیم و فرار کردیم.

مأموران سعید، احمد و محمود را که در قتل دست داشتند، بازداشت کردند؛ اما دو متهم دیگر این پفراینده همچنان فراری بودند. وقتی سه متهم درباره قتل بازپرسی شدند، هرکدام قتل را گردن دیگری انداختند و در نهایت مدعی شدند دو متهم فراری عامل جنایت هستند.

به این ترتیب با توجه به دستگیرنشدن دو متهم دیگر کیفرخواست علیه سه نفر از آنها صادر و پفراینده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. این متهمان بعد از مشخص شعبه به زودی پای میز محاکمه می فرایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 1420

به "حادثه قتل زن فقیر در دعوا به &zwnjخاطر رابطه نامشروع، دو متهم فراری عامل جنایت هستند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حادثه قتل زن فقیر در دعوا به &zwnjخاطر رابطه نامشروع، دو متهم فراری عامل جنایت هستند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید