توافق وزرای دارایی اروپا برای اعطای یاری های اقتصادی جدید به یونان

به گزارش مجله هدیه، خبرنگاران: وزرای دارایی اروپا خاتمه با اعطای یاری های مالی جدید به یونان به شرط ادامه اجرای اصلاحات مالی و مالی موافقت کردند.

توافق وزرای دارایی اروپا برای اعطای یاری های اقتصادی جدید به یونان

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل مجله هدیه به نقل از فرانس پرس؛ موافقت وزرای دارایی اروپا با دادن یاری های مالی جدید به یونان بحران زده در حالی است که آتن باید سیاست های ریاضت مالی را با هدف کاهش بدهی و کسری بودجه همچنان ادامه دهد.

نشست وزرای دارایی یورو گروپ با حضور کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول برگزار گردید و در این نشست وزرای دارایی اروپا با اعطای یاری مالی 6.8 میلیارد یورویی به یونان موافقت کردند.

قرار است صندوق بین المللی پول نیز 1.8 میلیارد یورو یاری مالی جدید در اختیار آتن قرار دهد. وزرای دارایی عضو یورو گروپ با انتشار بیانیه ای اعلام کردند: اروپا از مقام های یونان خواسته است تا اجرای اصلاحات را ادامه دهند تا این کشور به سیستم بانکی مستحکمتر و نظامی مالی باثبات تری دست یابد.

وزرای دارایی اروپا در این بیانیه از کوشش های انجام شده توسط شهروندان یونانی برای اجرای اصلاحات مالی و مالی قدردانی و تشکر نموده اند.

وزرای دارایی اروپا از یونان خواسته اند تا تعداد فرصت های شغلی در بخش دولتی را کاهش داده و برنامه خصوصی سازی را با سرعت بیشتری اجرا کند.

یونان در شش سال گذشته با کاهش شدید رشد مالی روبرو شده و این کشور هم اکنون بالاترین نرخ بیکاری را در بین کشورهای عضو یورو دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 312

به "توافق وزرای دارایی اروپا برای اعطای یاری های اقتصادی جدید به یونان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق وزرای دارایی اروپا برای اعطای یاری های اقتصادی جدید به یونان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید