تلاش ارتش ترکیه برای توقف درگیری میان تروریست ها در سوریه

به گزارش مجله هدیه، ارتش ترکیه کاروانی از 20 خودروی زرهی خود را به راس العین در استان الحسکه فرستاد که در روزهای گذشته صحنه درگیری میان تروریست ها بوده است.

تلاش ارتش ترکیه برای توقف درگیری میان تروریست ها در سوریه

به گزارش گروه بین الملل مجله هدیه، ارتش ترکیه یک کاروان از خودروهای زرهی را وارد شهر راس العین در شمال غربی استان الحسکه کرده است تا جدال گروه های تروریستی تحت حمایت خود را که با یکدیگر درگیر هستند متوقف کند.

منابع محلی می گویند، شهر راس العین این روزها در نتیجه درگیری میان تروریست های آنجا شاهد هرج و مرج است. گروه معروف به سلطان مراد که مورد حمایت ارتش ترکیه قرار دارند طی ساعات گذشته بر سر تقسیم مسروقات و به چنگ آوردن خانه های اهالی این منطقه که از آنجا بیرون رانده شده اند به جان یکدیگر افتاده اند و تا به امروز چندین نفر از آنها کشته و زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا)، با شدت دریافت درگیری ها در راس العین و گسترش آن در بیش تر محله های این شهر نیروهای ترکیه کاروانی از 20 خودروی زرهی را از روستاهای الداوودیه، عنیق الهوی، تل محمد و دیگر روستاهایی که در خطوط تماس در شمال غربی استان الحسکه مستقر هستند به داخل شهر راس العین آوردند.

روستاها واقع در مناطق استقرار نظامیان ترکیه و مزدوران تروریست آن در الحسکه شاهد هرج و مرج ناشی از درگیری میان گروه های تروریستی است. این تروریست ها هم حملات خود را علیه اهالی منطقه با بازداشت های پیاپی و سرقت و چپاول اموال ودارایی مردم و تخریب زیربناها و حمله به خانه های مردم و بیرون راندن آنها به منظور اسکان خانواده های تروریست ها شدت بخشیده اند.

ارتش ترکیه از سال 2016 با نیروها و ادوات خود بخش هایی از شمال خاک سوریه را اشغال کرده و از تروریست های مستقر در آنجا حمایت می کند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 8 خرداد 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 992

به "تلاش ارتش ترکیه برای توقف درگیری میان تروریست ها در سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش ارتش ترکیه برای توقف درگیری میان تروریست ها در سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید