بیانیه باشگاه تراکتور درباره اتفاقات ملاقات با پرسپولیس

به گزارش مجله هدیه، باشگاه تراکتور تبریز در مورد حاشیه های اتفاق افتاده در استادیوم آزادی در ملاقات با پرسپولیس بیانیه ای صادر کرد.

بیانیه باشگاه تراکتور درباره اتفاقات ملاقات با پرسپولیس

جهت دریافت مشاوره خدمات ابعاد تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه تراکتور، باشگاه تراکتور تبریز در مورد اتفاقات رخ داده در ملاقات هفته هفدهم این تیم مقابل پرسپولیس در استادیوم آزادی بیانیه ای به توضیح زیر صادر کرد:

باسمه تعالی

متاسفانه آنچه در بازی تراکتور و پرسپولیس تهران گذشت، چیزی جز نفرت پراکنی نبود. رفتارها و شعارهای توهین آمیز قومیتیِ طرفداران میزبان که بیرون از استادیوم و سکوها رخ داد و ویدئوهای آن طی روز گذشته در شبکه های مجازی منتشر شد، در نوع خود بی سابقه بود.

بی شک توهین در هر حالت که باشد نکوهیده است، اما نمایش رفتارهای ناشایست و به سخره دریافت بخش اعظمی از ملت شریف کشورمان، جای بسی تاسف است و هیچ دغدغه مند ایرانی، این گونه اجازه نمی دهد اقوام به سخره گرفته شوند.

به راستی اگر این اتفاقات در تبریز رخ می داد، واکنش مسئولان امر به چه شکل بود؟ همانانی که وقتی دردانه های پایتخت در تبریز بازی دارند، دو روز قبل از آن و هفته ها بعد از بازی، حاشیه ها را پیگیری می کنند، اکنون چرا سکوت نموده اند؟

البته آنچه در داخل زمین رخ داد، کم از حواشی خارج از زمین نداشت و داور مسابقه نیز با تصمیمات اشتباه خود، علاوه بر افزودن به التهاب سکوها، حقی بزرگ از تیم تراکتور و طرفداران پرشور آن پایمال کرد.

باشگاه بزرگ تراکتور ضمن محکومیت شدید اقدامات و رفتارهای طرفداران منتسب به تیم پرسپولیس، بدون هیچ اغماض و چشم پوشی، توهین آن عده را به وسیله مراجع قانونی پیگیری نموده و خاطیان را تا اجرای مجازات دنبال خواهد کرد.

این امر ضمن التیام آزردگی خاطر مردم شریف خطه آذربایجان، درس عبرتی برای آنانی خواهد بود که طی سالیان گذشته آنچه خود شایسته آن بوده اند را به طرفداران وارسته و پرشور تراکتور نسبت داده اند.

همچنین از مسئولان استانی و کشور نیز انتظار می رود ضمن اعلام موضع رسمی درخصوص اتفاقات استادیوم آزادی، باشگاه تراکتور را در پیگیری موضوع همراهی کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 772

به "بیانیه باشگاه تراکتور درباره اتفاقات ملاقات با پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه تراکتور درباره اتفاقات ملاقات با پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید