اجرای 3 پروژه جنگل کاری در حاشیه راه های کرمانشاه

به گزارش مجله هدیه، ان شا الله کولانی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: پروژه های جنگل کاری حاشیه راه ها سال جاری در استان کرمانشاه شروع شده و در حال حاضر در سه محور به طور جدی در دستور کار قرار گرفته است.

اجرای 3 پروژه جنگل کاری در حاشیه راه های کرمانشاه

وی از انجام عملیات واکاری و جنگل کاری در کریدور بیستون- کرمانشاه که در گذشته فازهای 1 و 2 آن اجرا شده اطلاع داد و اضافه نمود: عملیات مراقبت و نگهداری کریدور بیستون- کرمانشاه سال جاری اجرا شده و در حال حاضر واکاری جنگل با هدف افزایش تفرجگاه های بین راهی و توسعه فضای سبز حاشیه راهها در دست اجرا است.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه میزان انجام عملیات واکاری در کریدور کرمانشاه-بیستون را 45 کیلومتر به مساحت 80 هکتار اظهار داشت و گفت: عملیات واکاری، احیا و بازسازی جنگل به طول 40 کیلومتر در طرفین راستا قصرشیرین به خسروی خبرداد.

وی توضیح داد: عملیات واکاری و جنگل کاری در حاشیه راهها در محور هرسین-کرمانشاه به طول 20 کیلومتر در دست اقدام است که همگی تا انتها سال به اتمام خواهد رسید.

به گفته کولانی، از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی اجرای عملیات بیولوژیک در حوزه آبخیز با 7 پروژه و بیش از یک میلیارد تومان در دست اجرا است.

وی مراقبت، نگهداری، جنگل کاری سنواتی و همچنین حفاظت، مراقبت و نگهداری از پارک های جنگلی را از دیگر طرح های ویژه در دستور کار اظهار داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: hadiee.ir شناسه مطلب: 144

به "اجرای 3 پروژه جنگل کاری در حاشیه راه های کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای 3 پروژه جنگل کاری در حاشیه راه های کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید